browser icon
Používáte starou verzi prohlížeče your web browser. Prosím aktualizujte!
Používá zastaralý prohlížeč, Váš počítač může být ohrožen a stránky se nemusejí zobrazit správně. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na novější verzi

MC PUTTI Vás srdečně zve na akce v měsíci prosinci

Posted by on 12.12.2011

Chtěli bychom v tento předvánoční čas malinko rekapitulovat a poděkovat všem přátelům, klientkám a zvláště členkám MC Putti.

Letos v létě se MC Putti přestěhovalo do nových prostor Domu služeb a hlavní dík tedy patří MÚ v Sázavě, který nám umožnil bezplatný nájem.

Díky Markétce Vysloužilové a Petře Knittlové jsme mohli opět otevřít herničku pro nejmenší děti, Alence Vítové děkujeme za vedení tvořivé dílničky a Terezce Doubkové za kroužek korálkování. Díky patří ostatně všem vedoucím a lektorům, kteří pro MC Putti ochotně pracují. Je to pro nás nábojem a hnací silou pro další pokračování v naší činnosti.

Nesmím zapomenout poděkovat Pekárně Sázava, která věnovala koláčky pro všechny děti, které přišli na Martinské slavnosti a po světelné cestě za sv.Martinem byly hladové.

Dále bychom chtěli poděkovat účastnicím keramického kurzu, kde si mnohé, které uplynulé 2 roky navštěvovaly kurzy díky grantům „STAVÍME NA RODINĚ A MLÁDEŽI a „POKRAČUJEME TAM, KDE JSME ZAČALI“ našly své místo a pokračují dál v keramickém kurzu. A nám se splnil záměr, s kterým jsme psali a žádali o dotace: aby účastníci byly spokojeni s obsahem, vedením i tématem jednotlivých kurzů a dle možností dále pokračovali. Největší dík patří lektorce paní Jitce Neprašové, a i Ivče Šolarové, Marice Justové a Laďce Žárkové které se o všechny zručné výtvarnice moc hezky starali a starají a samozřejmě všem dalším lektorkám, bez kterých by to nešlo.

Děkujeme také Ivance Danešové za kurzy pletení z pedigu, drátkování a neutuchající optimismus.

V novém roce 2012 vám všem přejeme hodně šťastných chvil strávených v kruhu rodiny s vašimi dětmi a blízkými ,nebo i u nás v Mateřském centrum PUTTI.

Závěrem vás chceme pozvat na nákup na vánoční trhy konané 13.12. na náměstí, přijďte si koupit do stánku MC vánoční ozdobičky na stromeček a stůl z korálků, které vytvořily maminky, ale i děti z MC.

Krásný nový rok 2012 za MC PUTTI přejíVeronika Vieweghová a Bohunka Boušková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*