browser icon
Používáte starou verzi prohlížeče your web browser. Prosím aktualizujte!
Používá zastaralý prohlížeč, Váš počítač může být ohrožen a stránky se nemusejí zobrazit správně. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na novější verzi

RC PUTTI vás srdečně zve na akce v měsíci březnu

Posted by on 12.3.2017

Akce na adrese: RC PUTTI, Uhlířskojanovická 17, Sázava, pokud neuvádíme jinak.
Více informací: www.putti.cz a facebook Rodinné centrum Putti

Om Chanting
Jste srdečně zváni na další úplňkový Om Chanting. Om Chanting je léčivá technika z Kriya jogy. Akce je zdarma (příspěvek jen dobrovolný na energie Puttice). Pokud se chcete přidat, volejte nebo pište SMS na tel. 603 564 231, nebo 604 552 897, nebo prostě přijďte.
Kdy: 12. 3.  2017 od 19:00 hodin

Jarní dětský bazárek 2017
Tradiční jarní dětský bazárek RC PUTTI ve společenském domě – Chechtáku. Prodej všeho dětského (až do vel. 164 cm) a těhotenského jarního a letního oblečení, botiček, kočárků, autosedaček, chodítek, lehátek, hraček, knížek, kolečkových bruslí a kol. Zkrátka všeho, co vám leží doma a vaše dítka již neupotřebí a neobléknou. Možnost nakoupit nové zboží značky NEXT. Zboží noste oceněné a popsané evidenčním číslem. Velmi doporučujeme připevnit sešívačkou k cedulce. Nelze uhlídat přenášení věcí kupujícími. Prodávající mají stejná evidenční čísla jako na podzim 2016, kdo prodával dříve, nemusí již jeho číslo platit (o nová evidenční čísla si pište na mail pajabo@quick.cz).
Za prodej se platí poplatek 100Kč/osoba/stůl nebo určené místo.
Počet prodejců dle obsazenosti a kapacity sálu. Každý má možnost u svého zboží zůstat a hlídat si hoa v případě nespokojenosti volit jinou možnost prodeje.
Bližší informace a evidenční čísla–Bohumila Boušková (pajabo@quick.cz)
Kdy:
Příjem zboží ve čtvrtek 16. 3. 2017 8:30–11:00 hod
Prodej zboží ve čtvrtek 16. 3. 2017 9:30–17:00 hod
Prodej zboží v pátek 17. 3. 2017 8:30–17:00 hod
Výdej neprodaného zboží a peněz v pátek 17. 3. 2017 18:00–19:00 hod
Kde: společenský dům–Chechták, Sázava

Vynášení Morany
Pojďme se společně rozloučit se zimou a oslavit příchod jara. Každý si přinese vlastní skořábku od vajíčka na provázku, může být i omalovaná, popřípadě nějaký hadřík bavlněný. To proto abychom si tu naši Moranu dozdobili a do řeky ji hodili hezkou a upravenou.
Kdy: 23. 3. 2017 od 16:00 hodin v lipové aleji (naproti cukrárně)

Březnová procházka
Sraz bude na náměstí u kašny. Identifikace – hodně hlouček dětí pohromadě. Podíváme se do okolí Sázavy a povíme si něco z historie. Další podrobnější informace sledujte na našich facebookových stránkách. Předpokládaný návrat je v 16:30 hodin.
Kdy: 31. 3. 2017 od 15:00 hodin na náměstí

Hernička a hlídání dětí
Slouží pro rodiče a děti jako místo pro opravdové hraní a setkávání s kamarády. Vaši pozornost od hraní nestrhává neumyté nádobí, nevyžehlené košile ani nezalité květiny. Máte čas jen pro sebe, v příjemném prostředí, s veškerým zázemím (kuchyňka, přebalovací pult) a hlavně spoustou neokoukaných hraček. Hlídání dětí pak mohou využít rodiče, kteří si potřebují vyřídit pochůzky po úřadech, zajít si k lékaři, zařídit si nákupy. My se mezitím pokusíme vašim dětem poskytnout prostor pro hry a zábavu. Vše je na vzájemné domluvě.

2 Responses to RC PUTTI vás srdečně zve na akce v měsíci březnu

  1. BaksAtosy

    Отправились в отпуск, и захворал малыш, а деньжат мало. Просто получили займ онлайн, на кредитную карту пришли наличные моментально.Вернули через недельку уже дома. Никаких справок либо поручителей. Необходим только лишь телефончик и кредитка с которой можно забрать всю ссуду через несколько минут после одобрения заявки.
    Выручали подобные живые наличные и соседей, когда сыну необходимо было срочно проплатить сессию. Ни одному человеку не надо объяснять, унижаться и вымаливать. Сам подбираешь сумму и период возврата. Советую всем, кто очутился в трудной ситуации.

  2. BaksAtosy

    Поехали в отпуск, и захворал ребенок, а деньжат капля. Просто получили займ онлайн, на пластик пришли деньги моментально. Отдали через неделю уже дома. Никаких справок или поручителей. Необходим только телефончик и кредитка с которой можно снять всю сумму через несколько минут после утверждения заявки.
    Выручали подобные живые финансы и соседей, когда знакомому нужно было немедленно проплатить экзамен. Ни одному человеку не надо толковать, унижаться и выпрашивать. Лично выбираешь сумму и время отдачи. Рекомендую абсолютно всем, кто очутился в сложной ситуации.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*