browser icon
Používáte starou verzi prohlížeče your web browser. Prosím aktualizujte!
Používá zastaralý prohlížeč, Váš počítač může být ohrožen a stránky se nemusejí zobrazit správně. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na novější verzi

RC PUTTI vás srdečně zve na akce v měsíci prosinci

Posted by on 7.12.2016

Rodinné centrum PUTTI vás srdečně zve na akce v měsíci prosinci:
Akce na adrese: RC PUTTI, Uhlířskojanovická 17, Sázava, pokud neuvádíme jinak.
Více informací: www.putti.cz a facebook

Vyšší dívčí
Přijďte na besedu o běžných i méně obvyklých cestách mateřství a ženství.
Udělejme si v adventním čase chvilku pro sebe.
Moderovat bude Janinka Čejková.
Kdy: 8. 12. 2016 od 16:15 hodin

Om Chanting
Jste srdečně zváni na další úplňkový Om Chanting. Om Chanting je léčivá technika z Kriya jogy. Akce je zdarma (příspěvek jen dobrovolný na energie Puttice). Pokud se chcete přidat, volejte nebo pište SMS na tel. 603 564 231, nebo 604 552 897, nebo prostě přijďte.
Kdy: 14. 12. 2016 od 19:00 hodin

Zdobení stromečku pro zvířátka
Pojďte s námi ozdobit zvířátkům v lese stromeček.
Sejdeme se v 15:00 na náměstí, odkud se vydáme vybrat vhodný stromeček v lese. Ozdoby prosím přineste vlastní, hodí se například lojové koule, mrkev, jablka, kaštany, žaludy, šípky. Předpokládaný návrat je v 16:30 opět na náměstí.
Kdy: 15. 12. 2016 v 15:00 hodin

Vánoční jarmark
Rodinné centrum bude i letos součástí jarmarku na náměstí.
Kdy: 21. 12. 2016

Vánoční výstava v knihovně
V otevíracích hodinách knihovny budete mít možnost potěšit se pohledem na výsledky práce šikovných rukou maminek a babiček ze Sázavy a okolí.

Poděkování
Ve druhém listopadovém týdnu začíná doba martinská. Z toho důvodu se, tak jako každý rok, sešlo pár maminek, babiček, tetiček a napekly dobroty, martinské rohlíčky a koláčky. Pro nás to je období světel a to znamená, že vnitřní teplota a světlo ubývá a my musíme začít v našem nitru posilovat vše, co nás zahřívá.

V tajemné atmosféře plné očekávání, na konci naší světelné cesty, u hřbitova čekal Martin. Po přečtení legendy na dveřích RC už všichni vědí, že je symbolem soucitu, pokory a vděčnosti. Po tomto setkání si děti odnášely sněhovou vločku a koláček, Nepochybně si za chladného deštivého večera odnesly i pocit útěchy, lásky, které všem nabízejí svou pomoc a posilující vnitřní teplo v nás lidech a ti nejmenší také hrdosti na svou odvahu :o)

Svatý Martin nám dává možnost v sobě probudit soucit, za nedlouho se můžeme těšit na dobu svatého Mikuláše, který symbolizuje ryzí myšlení. Myslím, že Martinská slavnost byla krásná. Hlavním měřítkem úspěchu jsou děti, které reagují spontánně a upřímně. Prej to bylo hustý :o). Odměnou za snahu je pro nás to, jak děti reagují a děkují za zážitek. A Tomášovi za barem, zase děkují tatínkové a maminky za voňavé svařené víno a jiné tekuté dobroty.

Na úplný závěr chci poděkovat Bohunce za spoluorganizaci, všem kuchařinkám – Dáše, Petře, Markétce, Jitce a Aničce, co dýňovou polévku uvařily, pekařinám – Aničce z Korálku, Květušce ze Závrtku, Marušce Kalašové, Haničce Stibůrkové, Libušce Jirovské za sladké dobroty a ostatním maminkám z RC za pomoc s přípravami a organizací samotnou. Prostě bez dobrých lidí nejdou dělat dobré věci. Já se osobně moc těším na další ročník a všem těm báječným lidem přeji krásné zimní dny a plno vloček štěstí!

Iva Danešová

Rodinné centrum Putti vám přeje krásné prožití vánočních svátků se svými blízkými a radostný vstup do roku 2017.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*