browser icon
Používáte starou verzi prohlížeče your web browser. Prosím aktualizujte!
Používá zastaralý prohlížeč, Váš počítač může být ohrožen a stránky se nemusejí zobrazit správně. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na novější verzi

Respektovat a být respektován – měli byste zájem?

Posted by on 26.1.2012

FamilyMC PUTTI by Vám rádo v budoucnu nabídlo kurz Respektovat a být respektován – kurz výchovných a motivačních postupů a komunikačních dovedností široce použitelných při výchově dětí v rodině a ve škole i v komunikaci dospělých mezi sebou. Pro učitelky a učitele MŠ, ZŠ, SŠ, vychovatele, rodiče a další zájemce. Témata jsou obsažena v knize Respektovat a být respektován (autoři: P. Kopřiva, J. Nováčková, D. Nevolová, T. Kopřivová).

Rozsah kurzu odpovídá 4 celodenním seminářům (nejpravděpodobněji 4 soboty). Možný termín konání je 2. pololetí roku 2013 , nebo jaro roku 2014. Přesné datum bude upřesněno. Abychom mohli kurz otevřít, je potřeba minimálně 25 osob a platby předem. Pokud se kurz neotevře, peníze Vám zašleme zpět na účet. Cena kurzu je 2.400 Kč, tj. 600 kč za jeden seminář, včetně oběda a výukových materiálů. Hlídání dětí bude zajištěno v MC PUTTI, není v ceně kurzu.

V případě, že Vás nabídka zaujala a o kurzu uvažujete, kontaktujte nás prosím na marketa.vyslouzilova@seznam.cz.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*