browser icon
Používáte starou verzi prohlížeče your web browser. Prosím aktualizujte!
Používá zastaralý prohlížeč, Váš počítač může být ohrožen a stránky se nemusejí zobrazit správně. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na novější verzi

UNICEF PANENKA

Posted by on 31.5.2012

panenky_uniTuto sobotu budeme šít panenky pro UNICEF. Materiál a ostatní věci zajistíme. Kdyby jste ale chtěli přispět vlastními látkami a oblečky na panenky, budeme rádi. Po ušití panenek je předáme UNICEF. Z vytěžených peněz (min.600Kč za panenku) se uhradí očkování dětských smrtelných nemocí.

Projekt Českého výboru pro UNICEF Panenka („Adoptuj panenku a zachráníš dítě“) je zaměřen na podporu očkovacích programů UNICEF, jejichž zásluhou se každoročně podaří v rozvojových zemích zachránit před smrtí z důvodu dětských smrtelných chorob téměř 3 miliony dětí do 5 let věku. Záchrana 3 milionů dětí ročně znamená obrovský úspěch, a to nejen činnosti UNICEF, ale i jeho příznivců z celého světa, bez jejichž finančních darů a příspěvků by nebylo možné očkovací programy uskutečňovat. Toto společné úsilí UNICEF a široké veřejnosti je však zapotřebí ještě zdvojnásobit, protože zmíněné 3 miliony zachráněných dětí tvoří přibližně polovinu všech dětí, které je třeba ročně očkováním imunizovat.

Kdy: v sobotu 2. 6.2012 od 10 hodin
Kde: v Mateřském centru PUTTI
Cena: zdarma

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*