browser icon
Používáte starou verzi prohlížeče your web browser. Prosím aktualizujte!
Používá zastaralý prohlížeč, Váš počítač může být ohrožen a stránky se nemusejí zobrazit správně. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na novější verzi

Vyberte projekt – Vypěstuj si bylinky na čaj i mrkev

Posted by on 22.1.2013

Vážené klientky a přátelé MC PUTTI,
touto zprávou bych Vám ráda oznámila, že 4. 1. 2013 bylo spuštěno na webu http://www.spolusvami.cz/ hlasování pro projekty škol, které se v letošním školním roce zapojily do výzvy IKEA Pomáháme vyrůst. Jednou z těchto 43 škol je i naše mateřské centrum.

Hlasovat může kdokoliv, kdo je členem IKEA Family, každý má jeden hlas. Stát se členem IKEA Family je velmi jednoduché, stačí vyplnit registraci a ihned získáte zákaznické číslo, pod kterým můžete hlasovat. Pokud máte pocit, že registrace přes web je pro některé zejm. starší lidi (babičky a dědečky žáků) bariérou, navrhněte dětem, ať svým „příznivcům“ s registrací pomohou, pro ně to jistě bude hračka.

Na základní stránce http://spolusvami.cz/ kliknete dole na “kytičku”, u které je napsáno VYBERTE PROJEKT, zobrazí se Vám stránka, kde jsou vypsané všechny soutěžící projekty, a když najedete na náš projekt “Vypěstuj si bylinky na čaj i mrkev” myší, vyskočí bublina s krátkou anotací projektu (celý projekt Vám posílám i v příloze, aby jste věděli, co jsme pro Vaše děti připravili). Nahoře na téže stránce je vypsáno 20 projektů, které momentálně dostaly nejvíce hlasů (počet hlasů v závorce) a tak poznáte, jak si vedeme. Záleží tedy na každém hlase. Prosím, pošlete tento mail všem, kteří by mohli a chtěli náš projekt podpořit. Vytvoříme tak krásnou zahrádku pro všechny děti, které budou chodit do mateřského centra PUTTI.

Hlasování skončí 17. 2. 2013 a o dva dny později by měly být zveřejněny výsledky, tzn. seznam škol, které letos dostanou finanční podporu.

Náš projekt: zde (PDF)

Komentář na Vyberte projekt – Vypěstuj si bylinky na čaj i mrkev

  1. ALENA MORAVCOVÁ

    Výborný nápad,jak přiblížit malým dětem přírodu a zvýšit jejich znalosti o rostlinách. Akce pro rozvoj dětí se vyplatí. TAK HODNĚ ÚSPĚCHŮ A MNOHO DOBRÝCH NÁPADŮ !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*