browser icon
Používáte starou verzi prohlížeče your web browser. Prosím aktualizujte!
Používá zastaralý prohlížeč, Váš počítač může být ohrožen a stránky se nemusejí zobrazit správně. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na novější verzi

Akce v měsíci

RC PUTTI vás srdečně zve na akce v měsíci březnu

Akce na adrese: RC PUTTI, Uhlířskojanovická 17, Sázava, pokud neuvádíme jinak. Více informací: www.putti.cz a facebook Rodinné centrum Putti Om Chanting Jste srdečně zváni na další úplňkový Om Chanting. Om Chanting je léčivá technika z Kriya jogy. Akce je zdarma (příspěvek jen dobrovolný na energie Puttice). Pokud se chcete přidat, volejte nebo pište SMS na … Pokračovat ve čtení »

Categories: Akce v měsíci | 39 komentářů

RC PUTTI vás srdečně zve na akce v měsíci prosinci

Rodinné centrum PUTTI vás srdečně zve na akce v měsíci prosinci: Akce na adrese: RC PUTTI, Uhlířskojanovická 17, Sázava, pokud neuvádíme jinak. Více informací: www.putti.cz a facebook Vyšší dívčí Přijďte na besedu o běžných i méně obvyklých cestách mateřství a ženství. Udělejme si v adventním čase chvilku pro sebe. Moderovat bude Janinka Čejková. Kdy: 8. … Pokračovat ve čtení »

Categories: Akce v měsíci | 1 Comment

RC PUTTI vás srdečně zve na akce v měsíci listopadu

Akce na adrese: RC PUTTI, Uhlířskojanovická 17, Sázava, pokud neuvádíme jinak. Podzim v mandalách Přijďte si vytvořit vlastní mandalu. Odpolednem plným tvořivého soustředění, relaxace a sebepoznání vás provede lektorka Janinka Čejková. S sebou: radost z tvoření, A4 bílé papíry, pastelky, voskovky, křídy Kdy: 3. 11. 2016 od 16:15 hodin Martinské slavnosti Devátý ročník tradiční akce rodinného centra a … Pokračovat ve čtení »

Categories: Akce v měsíci | Napsat komentář

Podzim v mandalách

Přijďte si vytvořit vlastní mandalu. Odpolednem plným tvořivého soustředění, relaxace a sebepoznání vás provede lektorka Janinka Čejková. S sebou: radost z tvoření, A4 bílé papíry, pastelky, voskovky, křídy Kdy: 3. 11. 2016 od 15:00 hodin

Categories: Akce v měsíci | Napsat komentář

RC PUTTI vás srdečně zve na akce v měsíci říjnu

Akce na adrese: RC PUTTI, Uhlířskojanovická 17, Sázava, pokud neuvádíme jinak. Více informací: www.putti.cz a facebook/Rodinné centrum Putti Dramaťáček­ – ukázková hodina Zveme vás na ukázkovou hodinu možného nového kroužku. Ukázková hodina je zdarma. Kroužek je určen pro děti školkového i školního věku. Děti se naučí správné výslovnosti, procvičovat si paměť na kratších útvarech. Básničky, … Pokračovat ve čtení »

Categories: Akce v měsíci | Napsat komentář