browser icon
Používáte starou verzi prohlížeče your web browser. Prosím aktualizujte!
Používá zastaralý prohlížeč, Váš počítač může být ohrožen a stránky se nemusejí zobrazit správně. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na novější verzi

Ostatní

Jóga na Sázavě

Zveme vás na páteční kurzy jógy pod vedením lektorky Jolany Soukupové, kterou můžete znát z kurzů v Ondřejově nebo Ostředku. Jolana je členka České a Evropské federace jógy a jsme velmi rádi, že si Sázavu zařadila do svého nabitého programu. Kurzy budou probíhat každý pátek od 15:00 do 16:30 v sázavské Sokolovně (Tyršovo nábřeží 82, … Pokračovat ve čtení »

Categories: Ostatní | 7 komentářů

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Dovolujeme si vás pozvat na den otevřených dveří našeho RC, který se bude konat již 4. října 2017 od 15.00 do 17.30 hodin Představí se vám většina aktivních členek a proběhnou ukázky nových kroužků 🙂 Nebo si prostě jen přijďte dát kávu a seznámit se s maminkama ze Sázavy a okolí. 🙂

Categories: Ostatní | Napsat komentář

MARTIN v RC Putti

Vyrobte si s dětmi lampiónky, upečte martinské rohlíčky či koláčky a v podvečer svátku sv. Martina 11.11. kolem 16.30hod se společně sejdeme na Domečku v Rodinném centru Putti. – Uhlířskojanovická ul. Součástí martinské oslavy je nejen tradiční ochutnávka dýňové polévky, popíjení svařeného vína, ale právě obřad zapalování lampionů či lucerniček (baterky nechte doma) – děti … Pokračovat ve čtení »

Categories: Ostatní | Napsat komentář

Dluhová poradna

Dluhová poradna Vaše šance pro důstojný návrat do společnosti. Ke stažení leták: letak-dluhova-poradna

Categories: Ostatní | Napsat komentář

TVOŘENÍ PRO DĚTI

Srdečně Vás zveme na ukázkovou hodinu TVOŘENÍ PRO DĚTI. Sejdeme se ve čtvrtek 22. 9. 2016 od 16 hodin v RC Putti (Uhlířskojanovická 17, Sázava). Děti budou mít během kurzu možnost poznat nové techniky, rozvíjet fantazii, zažít radost z výtvarného procesu a také naučit se spolupráci, přijmout pomoc nebo pěstovat trpělivost. Ukázková hodina je zdarma. … Pokračovat ve čtení »

Categories: Ostatní | Napsat komentář